
Gedicht De Liefste Mam
Dit gedicht schreef ik rond Moederdag toen we net kennis hadden gemaakt met Corona. Wisten wij veel dat het zo lang zou duren. Zelf heb ik geen moeder meer, al heel lang niet. Moederdag is dus altijd een beetje lastig voor me. Waar ik wel heel dankbaar voor ben, is het feit dat ik moeder mocht worden.
Als ik nu kijk naar de eerste Moederdag in Coronatijd en nu, dan denk ik: wat zijn we creatief geworden in het zoeken naar oplossingen. Natuurlijk zijn we het ook zat, spuugzat, maar dat andere mag er ook zijn: onze creativiteit is enorm gestimuleerd.
Gedicht De Liefste Mam
Dit jaar geen knuffels bij de thee
Of een kus met een boeket
Een dikke zoen bij het ontbijt
Online mag het nog net
Want we leven nu op afstand
Minstens anderhalve meter
Je houdt de kus tegoed
Straks wordt het vast weer beter
Daarom dus een kaartje
Met heel veel liefs van mij
Want wat er ook verandert
De liefste mam blijf jij!
Alle gedichten op alfabet vind je op Annets Alfabet. Mooie, creatieve gedichtenkaarten kun je vinden in de Alfabetshop. Deel een beetje liefde uit.